Київ
+38 (067) 770-68-44
ФОТО ДЛЯ ВИПУСКНИХ АЛЬБОМІВ
O FOTOLAVKA
Студія FOTOLAVKA - це фотостудія нового покоління. Ми не боїмося складних завдань і прагнемо проявити творчий підхід в кожній фотосесії. Якщо ви вирішите замовити фотоальбом на випускний у нас, ви отримаєте не типові знімки на стандартному синьому тлі, а креативну особисту історію тому ми ретельно розробляємо концепцію фотосесії разом з батьками і учнями. Тому готові альбоми завжди оригінальні.

Ми спеціалізуємося на дитячих фотосесіях і допоможемо розкритися і сфотографуватися навіть самим сором'язливим хлопцям. Наші фотографи розкажуть як правильно позувати і зроблять все, щоб дитина добре вийшов на фотографії. В результаті кожен може відчути себе зіркою, що знімається для обкладинки журналу.

Виїзна фотостудія FOTOLAVKA - це оптимальне рішення, якщо ви хочете замовити фотографа на випускний або в дитячий сад. Ми надійно збережемо найяскравіші моменти дитинства на все життя. Вартість фотосесії у наших фотографів формується від кількості учнів, якості матеріалів для альбомів і термінів виконання роботи. Замовляйте випускні альбоми прямо зараз, щоб отримати найвигіднішу ціну!
З НАМИ ЛЕГКО
Проведемо фотосесію
У школі, в фотостудії, на прогулянці, в парку і отримаємо відмінні фотографії для випускного альбому
Розробимо дизайн
У нашому каталозі сучасні, стильні дизайни фотоальбомів, ми врахуємо всі Ваші побажання
Надрукуємо в друкарні
Випускні альбоми друкуємо тільки друкарським способом, що гарантує високу якість
ВЫЕЗДНАЯ ФОТОСТУДИЯ

Дитяча фотостудія FOTOLAVKA займається не тільки виготовленням випускних фотоальбомів, а й проводить фотосесії для дітей на виїзді. У нас ви можете замовити виїзд фотографа в дитячий сад, щоб він зробив фото свята або день народження дитини. Також можна запросити фотографа на випускний як в дитячий сад, так і в школу. Шкільний фотограф зробить пам'ятні знімки для випускників.

Ми зможемо доповнити шкільний альбом фотографіями з випускного вечора, але в цьому випадку готовий альбом можна буде отримати трохи пізніше. Замовляйте виїзд дитячого фотографа зі студії FOTOLAVKA - ми допоможемо зберегти в пам'яті найцінніші моменти!

Instagram
Наш інстаграм
Fotolavka © 2022 Всі права захищено